Budujemy mały pawilon z płyt warstwowych

Małe pawilony służą przede wszystkim do celów handlowych, usługowych czy gastronomicznych. Np. w przypadku baru szybkiej obsługi nie potrzebna jest zbyt wielka przestrzeń. Wystarczy tylko niewielka przestrzeń na produkty spożywcze, lodówka i toaleta dla pracowników. Funkcję lady może spełniać okno. Taki mały pawilon to zaledwie kilkanaście metrów kwadratowych i niewielki koszt budowy.

Kiedy mamy własną, niedużą

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm jednoosobowych. Bardzo często największym problemem jest odpowiedni lokal. Jeśli mamy swoją, nawet niewielką działkę, lub możemy ją wynająć za nieduże pieniądze to warto pomyśleć o wybudowaniu swojego pawilonu. Przy tradycyjnych metodach i materiałach budowlanych taka budowa trwałaby dość długo, a także pochłonęłaby znaczne środki finansowe.

Tradycyjnych metodach wątpienia

Płyty warstwowe pozwalają na bardzo szybkie wybudowanie małego pawilonu. Sprawna ekipa budowlana rozprawi się w tym nawet w jeden dzień. Przy tradycyjnych metodach na pewno nie byłoby to możliwe. Pomoże to nam bardzo szybko rozpocząć naszą działalność. Niewielka ilość materiałów budowlanych i krótki czas pracy ekipy pozwoli nam także zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.

Sprawia pomocy istotnie zasadniczych zamków

Płyty warstwowe to gotowe prefabrykaty, które pozwalają na złożenie pawilonu z kilku płyt. Każdą z płyt, złożoną z okładziny- blachy i rdzenia izolacyjnego, trzeba przymocować do pozostałych. Robi się to za pomocą bardzo prostych zamków, umieszczonych na zewnątrz lub wewnątrz płyty. Do płyt dołączone są również płyty samowiercące, które przymocowuje się do konstrukcji.

Początkowo zdaje się, pawilonie

Płyty warstwowe są świetnym materiałem również ze względu na doskonałą termoizolację. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że w takim pawilonie z płyt jest zimno (ze względu na stosunkowo niewielką grubość ścian), to jednak trzymający ciepło rdzeń izolacyjny doskonale utrzymuje temperaturę.